Puszka Blue Trees

15,90 zł

Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 49 zł

Puszka GRATIS od 89 zł

Odpowiednio przechowywana herbata może zachować swój wspaniały świeży smak i aromat na dużo dłużej. Zadbaj o odpowiednią jakość Twojej herbaty.

• metalowa puszka mieszcząca od 50g herbaty lekkiej (np. herbaty białej) do 150g ciężkiej (np. kompozycji owocowej)

Dlaczego sposób przechowywania herbaty ma znaczenie?


Aby cieszyć się wyśmienitym smakiem i aromatem oraz właściwościami herbaty nie wystarczy zaopatrzyć się w dobrej jakości susz. Warto też zadbać o prawidłowe jego przechowywanie.

Odpowiednie przechowywanie ma bowiem duży wpływ na utrzymanie jej walorów smakowych w dłuższej perspektywie czasu. Oto kilka wskazówek w jaki sposób najlepiej przechowywać herbatę:

• Z dala od wilgoci – wilgoć może sprawić, że herbata straci swój smak i aromat.

• W zacienionym miejscu – herbata może również stracić smak i aromat pod wpływem ostrych promieni słonecznych.

• W chłodnym miejscu – podobnie może zadziałać zbyt nagrzane miejsce. Dobrze sprawdzić się kuchenna szafka w temperaturze pokojowej.

• Z dala od ostrych, intensywnych zapachów – susz herbaciany z łatwością absorbuje obce zapachy, dlatego pamiętaj o tym wybierając miejsce jego przechowywania.


Nasze torebki spełniają wszystkie wymienione wyżej wymagania co do opakowań – mają wysoką barierowość, dzięki czemu dobrze chronią przed wilgocią, promieniami słonecznymi oraz zapachami. Jeśli jednak chcesz postawić na jeszcze trwalsze rozwiązanie, polecamy nasze puszki. Pozwoli Ci to także na inwazję Twojej herbaty przez często spotykane w kuchennych szafkach mole spożywcze, które w naturalny sposób mogą rozwinąć się w naturalnych, sypkich produktach spożywczych.

Wymiary puszki:

• 10cm / 7cm / 7cm

Opinie klientów (0)

Polecamy również

36 - FUJI - herbata biała - 50g

Biała herbata Pai Mu Tan z jabłkiem, mango, trawą cytrynową, płatkami róży i miętą

61 - PAPAJO - kompozycja owocowa - 50g

Kompozycja owocowa z jabłkiem, hibiskusem, owocem czarnego bzu, papają, truskawką, maliną, kwiatem słonecznika i bławatkiem

Podgrzewacz do napojów - czarny

Metalowy podgrzewacz w kolorze czarnym z miejscem na świeczkę tea light

Puszka na herbatę

Stalowa puszka do przechowywania herbaty