Poznaj nas bliżej

TEAVERSO to różnorodność, w której każdy odnajdzie coś dla siebie – natura dała nam nieskończenie wiele możliwości. Tworzymy herbaciany koncept, który oferuje swobodę wyboru i doświadczanie różnorodności. Wierzymy, że dzięki temu każdy może znaleźć w naszej szerokiej ofercie swój smak albo to, czego w danym momencie potrzebuje.

  
24h
w takim czasie realizujemy zamówienia


80
tyle różnorodnych herbat znajdziesz w naszej ofercie


250
tyle filiżanek i kubków herbaty wypija miesięcznie nasz zespół, szukając inspiracjiNasze wartości

Różnorodność – Dostrzegamy ją i cenimy w każdym aspekcie. Wierzymy, że dzięki niej nasz świat jest ciekawszy i daje więcej możliwości.


Otwartość – Jesteśmy ciekawi świata i otwarci na nowe. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Nasze decyzje i działania koncentrują się na naszych Klientach – jesteśmy otwarci i zorientowani na potrzeby każdego z nich.


Optymizm – Z pasją dążymy do doskonałości i zarażamy optymizmem. Daleko nam do biurokratycznych praktyk.

O naszym zespole

Jesteśmy ambitni – nasza marka każdego miesiąca stawia sobie nowe, ambitne cele, starając się dotrzeć do klientów w całej Europie z zupełnie nowym, świeżym spojrzeniem na herbatę.


Kochamy to co robimy – każdy dzień pracy rozpoczynamy od rozmowy pośród unoszącego się aromatu ulubionej kawy i herbaty. Jesteśmy młodym zespołem z Wrocławia, który ograniczenia traktuje jako dobry pretekst do poszukiwania nowych rozwiązań.


Nasze herbaty są wyjątkowe – bo wybierane z pasją i wiedzą zdobywaną przez lata. W naszym sklepie znajdziesz ponad 80 kompozycji herbat, które pobudzą Twój umysł i ciało. Pachnące, zdrowe, różnorodne i dostępne z wygodną dostawą pod Twoje drzwi – cały bogaty świat herbat w zasięgu ręki.

Data publikacji:

03.05.2021