Yerba mate Brazylia

Czego można się spodziewać po brazylijskiej yerba mate? To najwyższej jakości susz złożony w 95% z liści ostrokrzewu paragwajskiego i tylko 5% łodyżek suszonych ciepłym powietrzem. Nie ma w niej zmielonych gałązek i pyłu. Od argentyńskiej Mate różni się bardziej wyrazistym smakiem i nieco większą dawką energii jakiej dostarczy, gdyż im więcej liści, tym więcej mateiny. Poza tym pobudzi, nawet lepiej niż kawa. Może nie tak szybko, ale na pewno na dłużej.

Polecamy również

Tea Time - Matcha - 30 g

Japońska sproszkowana zielona herbata

38 - JAPAN SENCHA FUKUJYU - herbata zielona - 50g

Klasyczna japońska zielona herbata o wyrazistym smaku, z nutą ostrości, morza i alg

24 - JAPAN SENCHA MIYAZAKI - herbata zielona - 50g

Klasyczna japońska zielona herbata o owocowo-kwiatowej nucie i posmaku umami

Oczyszczenie - 60 g

Kompozycja ziołowa z melisą, jabłkiem, koprem i rumiankiem

Niezbędne akcesoria do matchy

W tej kategorii znajdziesz wszystko, co niezbędne do tradycyjnego przygotowania japońskiej matchy. W naszej ofercie znajduje się np. czarka do matcha, miotełka do matcha, a także niezbędne mieszadło do matchy wykonane z naturalnych materiałów (bambusa).

Akcesoria z naszego sklepu, wraz z opakowaniem oryginalnej, zdrowej, sproszkowanej matchy są również idealnym pomysłem na prezent! Stwórz swój własny, oryginalny zestaw do robienia matcha! Akcesoria z tej kategorii pomogą w jej przygotowaniu! Wyróżniają się naturalnym składem, wysoką jakością i niepodważalnymi walorami estetycznymi. Przenieś się myślami do Japonii i zobacz, jak przyjemne może być przygotowanie matchy!