Zioła

Herbaty ziołowe stanowią jedno z najcenniejszych źródeł witamin. Są odżywcze i pełne mocy! W naturalny sposób uzupełniają naszą dietę, dając organizmowi to, co najcenniejsze. W Teaverso znajdziesz szereg starannie wyselekcjonowanych kompozycji i mieszanek, które stworzono z myślą osiągnięcia konkretnego celu. Wiemy, jak ważne są dbałość o zdrowie i zachowanie harmonii – nasz sklep z herbatą pomoże Ci rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym stylem życia!

Polecamy również

Filtry papierowe XS - 100 sztuk

Wygodne torebki do parzenia herbaty w sam raz na jeden kubek

89 - JAPAN SENCHA KAGOSHIMA - herbata zielona - 50g

Klasyczna zielona herbata o kwiatowym aromacie

Dzbanek Twin - 1,1l

Szklany dzbanek z podwójnymi ściankami i zaparzaczem

4 - RIO - herbata czarna - 50g

Czarna herbata Ceylon High Grown z olejkiem z bergamotki, liściem limonki i maliną

Naturalne herbaty ziołowe – jak wybrać?

Zioła są wykorzystywane przez człowieka od wieków. Stanowią bogate źródło witamin, minerałów i innych substancji odżywczych. Wspierają krążenie, trawienie, koncentrację. Są powszechnie stosowane na całym świecie. W Teaverso znajdziesz zarówno mieszanki ziół, np. na wzmocnienie lub oczyszczenie, jak i pojedyncze zioła, które możesz stosować według własnych potrzeb.Wybierając naturalne herbaty ziołowe, pamiętaj o tym, że poza wartościami prozdrowotnymi, godnym zauważenia jest ich smak. Nie zawsze musi być cierpki lub gorzki. Ekologiczne herbaty ziołowe mogą być równie smaczne, jak herbata na odchudzanie lub herbaty rozgrzewające.


Herbaty ziołowe sypane – jak parzyć?

Herbaty ziołowe sypane można pić praktycznie codziennie. Nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Jednak, by napar mógł spełnić Twoje oczekiwania, musisz we właściwy sposób zaparzać tego rodzaju napoje. Zioła są delikatne. Wymagają odpowiedniego podejścia. Jedną łyżeczkę suszu wsyp do zaparzacza, a następnie zalej ją 200 ml gorącej wody. Najlepiej w temperaturze 90-95 stopni Celsjusza. Unikaj wrzątku – lepiej odczekać do dwóch minut po zagotowaniu. Jeśli zależy Ci na mocnym naparze, nie zapomnij o przykryciu. Możesz do woli intensyfikować doznania smakowe – wystarczy, że nadasz swoim ziołom konkretną moc! Przed wypiciem pamiętaj, by oddzielić susz od naparu. Naturalne herbaty ziołowe masz na wyciągnięcie ręki!


Szukasz innych propozycji? W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych herbat. Sprawdź: