Kawa do french press'a

Tak zwana praska francuska to proste urządzenie, dzięki któremu szybko i w łatwy sposób przygotujesz swoją kawę. W tej metodzie parzenia najlepiej sprawdzą się ziarna zmielone o poziom wyżej niż średnio. Sprawdź które kawy rekomendujemy do tej metody parzenia.

Polecamy również

Filiżanki Diva - 2 x 400ml

Dwie szklane filiżanki z podwójnymi ściankami

Tea Time - Matcha - 30 g

Japońska sproszkowana zielona herbata

76 - TONZO CLASSIC - yerba mate - 100g

Klasyczna Yerba Mate o charakterystycznym trawiastym posmaku

87 - AVILA - herbata czarna - 50g

Czarna herbata Ceylon z olejkiem z bergamotki i skórką cytryny

Zachowaj smak kawy i herbaty na dłużej

Czy zdarzyło Ci się kiedyś kupić pięknie pachnący susz, który po kilku miesiącach przestał zachwycać swoim aromatem? Winny był zapewne nieodpowiedni pojemnik na kawę i herbatę. Jeśli pozostawiasz susz w tej samej torebce lub pudełku, w którym przyniosłeś/aś go ze sklepu, nie zachowa on na długo zapachu i smaku. Miłośnikom prawdziwej kawy również polecamy przesypywać ją do puszki na kawę i herbatę (bez względu na to, czy wolisz kupować kawę mieloną czy ziarnistą). Dzięki temu przez długi czas będzie pachniała jak po pierwszym otwarciu opakowania.

Nowoczesne pojemniki na kawę i herbatę to zresztą nie tylko praktyczne akcesoria. To również gustowna dekoracja każdej kuchni.

Gustowne pojemniki na kawę i herbatę

W naszej ofercie znajdziesz wiele wzorów pojemników na herbatę i kawę, które są tak gustowne, że sprawdzą się nawet jako prezent dla bliskiej osoby. Masz do wyboru między innymi egzemplarz ze wzorami folkowymi lub napisami. Jeśli chcesz wprawić się w dobry humor już przy okazji przygotowywania śniadania, postaw na pojemnik w dinozaury, kolibry, żurawie czy pandy. Polecamy także metalową puszkę na herbatę z logiem Teaverso.

Czym się wyróżniają nasze puszki na kawę i herbatę? Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości stali zabezpieczają przed przenikaniem zapachów. Są także wyjątkowo szczelne, więc możesz mieć pewność, że kawa lub herbata na długo zachowają swój piękny zapach.

Zapoznaj się z naszą ofertą metalowych puszek na herbatę i wybierz egzemplarz, który nada charakteru Twojej kuchni.