Akcesoria do yerba mate

Picie yerba mate to nie są takie proste sprawy. Do tematu trzeba podejść poważnie i zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Tylko wtedy nazwać się możesz prawdziwym yerbo-maniakiem. A tak naprawdę – nic się nie stanie, jeśli zaparzysz swoją yerbę jak zwykłą herbatę. Rób to tak jak lubisz i jak Tobie smakuje. Ale najprawilniej będzie jeśli użyjesz do tego matero i bombilli. Jak się nimi posługiwać? Objaśniamy przy produkcie.

Polecamy również

WildPower Yerba Mate Lemon - 400 g

Yerba mate ze skórką i trawą cytrynową oraz liśćmi limonki

77 - TONZO ENERGY - yerba mate - 100g

Yerba Mate z ananasem, skórką pomarańczy, guaraną, żeń-szeniem, maliną i liściem białej morwy

76 - TONZO CLASSIC - yerba mate - 100g

Klasyczna Yerba Mate o charakterystycznym trawiastym posmaku

WildPower Yerba Mate Argentina Despalada - 400 g

Klasyczna yerba mate o wyważonym smaku

Niezbędne akcesoria do matchy

W tej kategorii znajdziesz wszystko, co niezbędne do tradycyjnego przygotowania japońskiej matchy. W naszej ofercie znajduje się np. czarka do matcha, miotełka do matcha, a także niezbędne mieszadło do matchy wykonane z naturalnych materiałów (bambusa).

Akcesoria z naszego sklepu, wraz z opakowaniem oryginalnej, zdrowej, sproszkowanej matchy są również idealnym pomysłem na prezent! Stwórz swój własny, oryginalny zestaw do robienia matcha! Akcesoria z tej kategorii pomogą w jej przygotowaniu! Wyróżniają się naturalnym składem, wysoką jakością i niepodważalnymi walorami estetycznymi. Przenieś się myślami do Japonii i zobacz, jak przyjemne może być przygotowanie matchy!