Zestaw WildPower Mate Wild Energy

1 opinii
75,90 zł

Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 49 zł

Puszka GRATIS od 89 zł

Twoja przygoda z Yerbą właśnie się rozpoczęła, a to co niezbedne znajdziesz w zestawie WildPower. 

Zestaw zawiera:

• WildPower Wild Energy, czyli yerba mate z ananasem, skórką pomarańczy, guaraną, żeń-szeniem, maliną i liśćmi białej morwy

• ceramiczne matero w kolorze czerwonym i stalową bombillę
Ilość suszu
3/4 pojemności
Przechylenie
45°
Temperatura wody
70-80°C
Ilość parzeń
max. 7

Pobudzający zestaw Wild Energy


Zaczynasz swoją przygodę z yerba mate? A może szukasz prezentu dla yerbo-holika? Ten zestaw to dobry wybór!

Zaserwuj yerba mate jak mieszkaniec Ameryki Południowej i rozkoszuj się unikalnym smakiem. W zestawie WildPower  znajdziesz wszystko co potrzebne do tradycyjnego przygotowania yerby, czyli ceramiczne matero w kolorze czerwonym, stalową bombille oraz energetyczną kompozycję Wild Energy, czyli brazylijską yerba mate dodatkowo podkręconą kandyzowanym ananasem, skórką pomarańczy, liofilizowaną maliną, liśćmi białej morwy, guaraną i żeń-szeniem.


WildPower


Poznaj siłę listków ostrokrzewu paragwajskiego, które po zalaniu wodą podzielą się z Tobą swoją mocą! Nasza yerba pobudzenie uwalnia stopniowo, zapewniając stabilną i długotrwałą energię do działania. WildPower to idealna alternatywa dla kawy, która dzięki właściwościom minerałów, witamin i innych związków organicznych dostarcza naturalnej energii. Co jest gorsze od poranka bez kawy? Cały dzień bez yerba mate!

Składniki

WildPower Wild Energy (yerba mate 90%, ananas kandyzowany (ananas, cukier, kwas cytrynowy), skórka pomarańczowa suszona, guarana 1%, żeń-szeń 1%, malina liofilizowana, morwa biała liść, aromat) + ceramiczne matero w kolorze czerwonym + bombilla

Zalecany sposób parzenia

Tradycyjnie yerba mate podaje się w naczynkach zwanych kalabasse lub matero, wykonanych z drewna, ceramiki lub tykwy oraz pije przez bombillę. Zgodnie ze sztuką, najpierw wsypujemy yerbę do ok. ½ - ¾ wysokości naczynia, w zależności jak mocny napar preferujemy (początkującym zalecamy mniejszą ilość). Następnie przechylamy naczynie o ok. 45° i potrząsamy nim delikatnie parę razy, tak aby susz dobrze się ułożył. Wkładamy bombillę w miejsce powstałego zagłębienia, po czym zalewamy do pełna wodą o temperaturze 70-80°C. Tak przygotowaną yerbę możemy zalewać do 7 razy – dopóki nam smakuje.

WAŻNE! Nie mieszaj naparu bombillą, żeby jej nie zatkać. Długie trzymanie zalanego suszu nie jest wskazane. Im dłużej yerba się parzy, tym jest mocniejsza, ciemniejsza i z dużą ilości goryczki.

Polecamy również

Zestaw WildPower Mate Lemon

Yerba Mate Lemon 400g, matero i bombilla

Zestaw WildPower Mate Very Berry

Yerba Mate Very Berry 400g, matero i bombilla

WildPower Yerba Mate Wild Energy - 400 g

Yerba mate z ananasem, skórką pomarańczową, guaraną, żeń-szeniem, maliną i liśćmi morwy białej

Chwilowo niedostępny

36 ,90 zł

Matero ceramiczne - brązowe - 350ml

Ceramiczne matero do yerba mate w oryginalnym kształcie