Herbata na wzmocnienie

Wciąż czujesz zmęczenie i szybko łapiesz różne infekcje? Herbata na wzmocnienie powinna na stałe zagościć w Twoim menu. Dzięki niej nie tylko podniesiesz odporność organizmu na różne choroby, ale także będziesz czuć więcej energii. Nasze herbaty są dostępne w różnych wariantach, więc z łatwością znajdziesz coś dla siebie. Zrób zakupy u nas, a napój w Twoim ulubionym smaku stanie się stałym towarzyszem Twoich poranków przed wyjściem do pracy.

Polecamy również

Tea Time - Matcha - 30 g

Japońska sproszkowana zielona herbata

38 - JAPAN SENCHA FUKUJYU - herbata zielona - 50g

Klasyczna japońska zielona herbata o wyrazistym smaku, z nutą ostrości, morza i alg

24 - JAPAN SENCHA MIYAZAKI - herbata zielona - 50g

Klasyczna japońska zielona herbata o owocowo-kwiatowej nucie i posmaku umami

Oczyszczenie - 60 g

Kompozycja ziołowa z melisą, jabłkiem, koprem i rumiankiem

Niezbędne akcesoria do matchy

W tej kategorii znajdziesz wszystko, co niezbędne do tradycyjnego przygotowania japońskiej matchy. W naszej ofercie znajduje się np. czarka do matcha, miotełka do matcha, a także niezbędne mieszadło do matchy wykonane z naturalnych materiałów (bambusa).

Akcesoria z naszego sklepu, wraz z opakowaniem oryginalnej, zdrowej, sproszkowanej matchy są również idealnym pomysłem na prezent! Stwórz swój własny, oryginalny zestaw do robienia matcha! Akcesoria z tej kategorii pomogą w jej przygotowaniu! Wyróżniają się naturalnym składem, wysoką jakością i niepodważalnymi walorami estetycznymi. Przenieś się myślami do Japonii i zobacz, jak przyjemne może być przygotowanie matchy!