Herbata oolong

Pasjonaci intrygujących smaków dobrze o tym wiedzą, że herbata oolong zasługuje na szczególną uwagę. Jest to herbata, która zaskakuje wielobarwnym i trudnym do jednoznacznego określenia smakiem. Jedni wyczuwają w niej nuty kwiatowe, inni orzechowe, a jeszcze inni trawiaste. Miłośnicy tego naparu koniecznie powinni odwiedzić nasz sklep z herbatą. W Teaverso specjalizujemy się w sprzedaży herbat, które oczarowują! Nasze propozycje są nie tylko dobre, ale i zdrowe. Wśród całej gamy produktów znajdziesz u nas herbatę oolong na odchudzanie. Jest to herbata, która łączy w sobie cechy co najmniej dwóch znanych naparów: herbaty czerwonej i zielonej.

Polecamy również

Tea Time - Matcha - 30 g

Japońska sproszkowana zielona herbata

38 - JAPAN SENCHA FUKUJYU - herbata zielona - 50g

Klasyczna japońska zielona herbata o wyrazistym smaku, z nutą ostrości, morza i alg

24 - JAPAN SENCHA MIYAZAKI - herbata zielona - 50g

Klasyczna japońska zielona herbata o owocowo-kwiatowej nucie i posmaku umami

Oczyszczenie - 60 g

Kompozycja ziołowa z melisą, jabłkiem, koprem i rumiankiem

Herbata oolog cena

Herbata oolong sypana jest bogata w witaminy i minerały. Działa korzystnie na układ pokarmowy. Ta herbata turkusowa doskonale smakuje o każdej porze roku. Sekretem jej oryginalnego smaku i aromatu jest sposób suszenia liści. Cena tego napoju oscyluje w granicach 20 zł za 100 g. Oolong herbaty są uważane za jedne z najbardziej oryginalnych rodzajów herbat na świecie. Wymagający smakosze doceniają ją głównie za jej właściwości zdrowotne i bogaty aromat.

Najlepsza herbata oolong

Jesteśmy przekonani, że Twój herbaciany rytuał zasługuje na wyraziste smaki. Wiele osób uwielbia herbaty rozgrzewające. Inni uważają, że najlepiej działa na nich herbata na odchudzanie lub herbata pobudzająca. Bez względu na to, jaki rodzaj herbat preferujesz, pamiętaj, że by osiągnąć najlepszy smak musisz właściwie zaparzać herbaty. Jak sprawić, by niebieska herbata oolog z naszego sklepu smakowała idealnie? Zaparzaj ją w 90 stopniach Celsjusza. Najlepiej rób to od 2 do 4 minut. W ten sposób z wyselekcjonowanych liści wyciągniesz to, co najwartościowsze.


Zainteresował Cię temat herbat? Szukasz idealnej kompozycji dla siebie? Oferujemy napary różnego rodzaju. Sprawdź również: