Tonzo Yerba Mate

Yerba Mate to bogactwo witamin i minerałów. Susz ostrokrzewu paragwajskiego zawiera również alkaloidy: teobrominę, teofilinę i kofeinę, których głównym zadaniem jest pobudzenie organizmu, dostarczenie energii i redukcja zmęczenia. W odróżnieniu od kawy, stymulacja organizmu yerba mate przebiega mniej gwałtownie, jest dłuższa i efektywniejsza.

Polecamy również

Matero ceramiczne - czarne - 350ml

Ceramiczne matero do yerba mate

WildPower Yerba Mate de Guarana - 400 g

Yerba mate z guaraną, owocami aronii, płatkami róży i bławatkiem

Termometr w pokrowcu

Metalowy termometr w plastikowym pokrowcu

79 - LOVI - herbata czerwona - 50g

Czerwona herbata Pu Erh i Rooibos z ananasem, skórką pomarańczy, jabłkiem, truskawką i kwiatem słonecznika

Niezbędne akcesoria do matchy

W tej kategorii znajdziesz wszystko, co niezbędne do tradycyjnego przygotowania japońskiej matchy. W naszej ofercie znajduje się np. czarka do matcha, miotełka do matcha, a także niezbędne mieszadło do matchy wykonane z naturalnych materiałów (bambusa).

Akcesoria z naszego sklepu, wraz z opakowaniem oryginalnej, zdrowej, sproszkowanej matchy są również idealnym pomysłem na prezent! Stwórz swój własny, oryginalny zestaw do robienia matcha! Akcesoria z tej kategorii pomogą w jej przygotowaniu! Wyróżniają się naturalnym składem, wysoką jakością i niepodważalnymi walorami estetycznymi. Przenieś się myślami do Japonii i zobacz, jak przyjemne może być przygotowanie matchy!