Działanie

Herbata, rooibos, zioła – każda z tych roślin wykazuje pewne właściwości, które mają wpływ na nasz organizm. W naszych kompozycjach używamy ponadto wielu dodatków, takich jak owoce czy przyprawy, które również mogą działać na nas w jakiś sposób. Aby ułatwić Ci szukanie produktów odpowiednich dla Twoich potrzeb, przyporządkowaliśmy nasze produkty do takich kategorii jak: odchudzanie, pobudzenie i koncentracja, uspokojenie, trawienie, wzmocnienie czy rozgrzanie. Wybierz kategorię, która jest dziś dla Ciebie ważna i przekonaj się, że znalezienie odpowiedniej herbaty jeszcze nigdy nie było takie proste!

Polecamy również

WildPower Yerba Mate Mint - 400 g

Yerba mate z miętą i eukaliptusem

Etno Cafe - Intercontinental - 250 g

Mieszanka ziaren z Etiopii, Brazylii i Kolumbii o aromacie owoców pestkowych, orzechów i mlecznej czekolady - kawa 100% Arabica

Filtry papierowe M - 100 sztuk

Wygodne torebki do parzenia herbaty w sam raz na cały dzbanek

Dzbanek Twin - 1,1l

Szklany dzbanek z podwójnymi ściankami i zaparzaczem

Niezbędne akcesoria do matchy

W tej kategorii znajdziesz wszystko, co niezbędne do tradycyjnego przygotowania japońskiej matchy. W naszej ofercie znajduje się np. czarka do matcha, miotełka do matcha, a także niezbędne mieszadło do matchy wykonane z naturalnych materiałów (bambusa).

Akcesoria z naszego sklepu, wraz z opakowaniem oryginalnej, zdrowej, sproszkowanej matchy są również idealnym pomysłem na prezent! Stwórz swój własny, oryginalny zestaw do robienia matcha! Akcesoria z tej kategorii pomogą w jej przygotowaniu! Wyróżniają się naturalnym składem, wysoką jakością i niepodważalnymi walorami estetycznymi. Przenieś się myślami do Japonii i zobacz, jak przyjemne może być przygotowanie matchy!