Czas na Herbatę - Jaśminowa - 10 saszetek

19,90 zł

Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 49 zł

Puszka GRATIS od 89 zł

Tradycyjna chińska zielona herbata Yunnan z dodatkiem kwiatu jaśminu. To doskonała propozycja do ciężko strawnych posiłków jak i do poobiedniej sjesty.

• Herbata Jaśminowa od marki Czas na Herbatę to zielona herbata Yunnan wzbogacona aromatycznymi kwiatami jaśminu

• opakowanie zawiera 10 nylonowych saszetek, każda o gramaturze 2 g - to idealna porcja na Twój ulubiony kubek lub filiżankę!
Ilość wody
200 ml / 1 saszetka
Temperatura wody
80°C
Czas parzenia
1-3 min
Pora dnia
dzień

Herbata Jaśminowa w saszetkach - dla Twojej wygody!

Herbata w saszetkach to propozycja szczególnie dla osób poszukujących czegoś, co przyspieszy nieco proces zaparzania oraz dla osób, które rozpoczynają przygodę z liściastą herbatą. Odpowiednia ilość suszu została zapakowana w nylonowe filtry, które można zawiesić na kubku. Kwiaty jaśminu i zielona herbata z prowincji Yunnan w Chinach to głębia smaku i aromatu w postaci bardzo prostego połączenia. Napar poprawi trawienie a aromat ukoi zmysły i wyciszy.

Znajdź swój Czas na Herbatę

Bywają momenty ciche, zadumane, refleksyjne, komponujące się z wygodnym fotelem, znakomitą lekturą i dźwiękami kojącej muzyki. Chwile roześmiane, kipiące energią. Urodziny, rocznice, święta… Życie jest pełne przyjemności. Czas na Herbatę to zachęta do ich smakowania.

Cena za 1 kg

845,00 zł

Składniki

herbata zielona Yunnan, jaśmin

Zalecany sposób parzenia

Umieszczamy jedną saszetkę w filiżance bądź niewielkim kubku i zalewamy ok. 200 ml wody o temperaturze 80°C (czyli ok. 5 minut po zagotowaniu). Parzymy ok. 1-3 minuty, najlepiej pod przykryciem. Po tym czasie wyciągamy saszetkę. Smacznego!

Polecamy również

Czas na Herbatę - Miłosny Uśmiech - 10 saszetek

Zielona herbata Sencha i Gunpowder z ananasem i papają

86 - SIMIO - herbata zielona - 50g

Zielona herbata Yunnan z jaśminem

42 - ABELO - herbata zielona - 50g

Zielona herbata Sencha z jaśminem