Czas na Herbatę - Jaśminowa - 10 saszetek

16,90 zł
Tradycyjna chińska zielona herbata Yunnan z dodatkiem kwiatu jaśminu. To doskonała propozycja do ciężko strawnych posiłków jak i do poobiedniej sjesty.

Wysyłka w 1-2 w dni robocze

Darmowa dostawa od 49 zł

Ilość wody
200 ml / 1 saszetka
Temperatura wody
80°C
Czas parzenia
1-3 min
Pora dnia
dzień
Herbata w saszetkach to propozycja szczególnie dla osób poszukujących czegoś, co przyspieszy nieco proces zaparzania oraz dla osób, które rozpoczynają przygodę z liściastą herbatą. Odpowiednia ilość suszu została zapakowana w nylonowe filtry, które można zawiesić na kubku. Kwiaty jaśminu i zielona herbata z prowincji Yunnan w Chinach to głębia smaku i aromatu w postaci bardzo prostego połączenia. Napar poprawi trawienie a aromat ukoi zmysły i wyciszy.

Znajdź swój Czas na Herbatę

Bywają momenty ciche, zadumane, refleksyjne, komponujące się z wygodnym fotelem, znakomitą lekturą i dźwiękami kojącej muzyki. Chwile roześmiane, kipiące energią. Urodziny, rocznice, święta… Życie jest pełne przyjemności. Czas na Herbatę to zachęta do ich smakowania.

Cena za 1 kg

845,00 zł

Składniki

herbata zielona Yunnan, jaśmin

Zalecany sposób parzenia

Umieszczamy jedną saszetkę w filiżance bądź niewielkim kubku i zalewamy ok. 200 ml wody o temperaturze 80°C (czyli ok. 5 minut po zagotowaniu). Parzymy ok. 1-3 minuty, najlepiej pod przykryciem. Po tym czasie wyciągamy saszetkę. Smacznego!

Opinie klientów (0)