Czas na Herbatę - Gunpowder Super - 10 saszetek

16,90 zł
Gunpowder super – herbata zaliczana do herbacianych specjałów. Liście formowane w małe, mocno zbite kulki.

Wysyłka w 1-2 w dni robocze

Darmowa dostawa od 49 zł

Ilość wody
200 ml / 1 saszetka
Temperatura wody
80°C
Czas parzenia
1-3 min
Pora dnia
dzień
Wysoka jakość i duża wydajność – tym charakteryzuje się zielona herbata Gunpowder Super. Ponadto ma wiele prozdrowotnych właściwości takich jak poprawa koncentracji, przyspieszanie metabolizmu, czy opóźnianie procesu starzenia. Cechą szczególną Gunpowder Super są listki zwinięte w drobne kulki, które podczas parzenia rozwijają się. Napar ma złocistą barwę, a smak jest intensywny, nieco gorzkawy. Doskonała do śniadania, gdyż pobudzi i doda dużo dobrej energii na cały dzień. Dodatkowo zaparzysz ją w łatwy sposób, dzięki nylonowym filtrom, w których została zapakowana.

Znajdź swój Czas na Herbatę

Bywają momenty ciche, zadumane, refleksyjne, komponujące się z wygodnym fotelem, znakomitą lekturą i dźwiękami kojącej muzyki. Chwile roześmiane, kipiące energią. Urodziny, rocznice, święta… Życie jest pełne przyjemności. Czas na Herbatę to zachęta do ich smakowania.

Cena za 1 kg

845,00 zł

Składniki

herbata zielona Gunpowder 100%

Zalecany sposób parzenia

Umieszczamy jedną saszetkę w filiżance bądź niewielkim kubku i zalewamy ok. 200 ml wody o temperaturze 80°C (czyli ok. 5 minut po zagotowaniu). Parzymy ok. 1-3 minuty, najlepiej pod przykryciem. Po tym czasie wyciągamy saszetkę. Smacznego!

Opinie klientów (0)