Zestaw WildPower Mate Lemon

75,90 zł

Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 49 zł

Puszka GRATIS od 89 zł

Energia i orzeźwienie w klasycznym stylu i orzeźwiającym podaniu. To wszystko możesz mieć pod ręką.  

Zestaw zawiera:

•  WildPower Lemon, czyli yerba mate ze skórką cytryny, trawą cytrynową i liśćmi limonki

• ceramiczne matero w kolorze żółtym i stalową bombillę
Ilość suszu
3/4 pojemności
Przechylenie
45°
Temperatura wody
70-80°C
Ilość parzeń
max. 7

Orzeźwiający zestaw Lemon


Zaczynasz swoją przygodę z yerba mate? A może szukasz prezentu dla yerbo-holika? Ten zestaw jest dla Ciebie!
Zaserwuj Yerba Mate jak mieszkaniec Ameryki Południowej i rozkoszuj się unikalnym smakiem. W zestawie WildPower  znajdziesz wszystko co potrzebne do tradycyjnego przygotowania yerby, czyli ceramiczne matero w kolorze żółtym, stalową bombille oraz orzeźwiającą WildPower Lemon, czyli yerba mate prosto z Brazylii wzbogaconą skórką cytryny, trawą cytrynową oraz liśćmi limonki.


WildPower


Poznaj siłę listków ostrokrzewu paragwajskiego, które po zalaniu wodą podzielą się z Tobą swoją mocą! Nasza yerba pobudzenie uwalnia stopniowo, zapewniając stabilną i długotrwałą energię do działania. WildPower to idealna alternatywa dla kawy, która dzięki właściwościom minerałów, witamin i innych związków organicznych dostarcza naturalnej energii. Co jest gorsze od poranka bez kawy? Cały dzień bez yerba mate!

Składniki

WildPower Lemon (yerba mate 91%, skórka cytrynowa suszona 3%, trawa cytrynowa 2%, limonka liść, aromat) + ceramiczne matero w kolorze żółtym + bombillaZalecany sposób parzenia

Tradycyjnie yerba mate podaje się w naczynkach zwanych kalabasse lub matero, wykonanych z drewna, ceramiki lub tykwy oraz pije przez bombillę. Zgodnie ze sztuką, najpierw wsypujemy yerbę do ok. ½ - ¾ wysokości naczynia, w zależności jak mocny napar preferujemy (początkującym zalecamy mniejszą ilość). Następnie przechylamy naczynie o ok. 45° i potrząsamy nim delikatnie parę razy, tak aby susz dobrze się ułożył. Wkładamy bombillę w miejsce powstałego zagłębienia, po czym zalewamy do pełna wodą o temperaturze 70-80°C. Tak przygotowaną yerbę możemy zalewać do 7 razy – dopóki nam smakuje.

WAŻNE! Nie mieszaj naparu bombillą, żeby jej nie zatkać. Długie trzymanie zalanego suszu nie jest wskazane. Im dłużej yerba się parzy, tym jest mocniejsza, ciemniejsza i z dużą ilości goryczki.

Polecamy również

Zestaw WildPower Mate Very Berry

Yerba Mate Very Berry 400g, matero i bombilla

Zestaw WildPower Mate Wild Energy

Yerba Mate Wild Energy 400g, matero i bombilla

Matero Diament - czarne - 350ml

Ceramiczne matero do yerba mate w oryginalnym kształcie

WildPower Yerba Mate Lemon - 400 g

Yerba mate ze skórką i trawą cytrynową oraz liśćmi limonki