Rodzaj

Kubki, dzbanki, zaparzacze – to niezbędne, a przynajmniej bardzo przydatne, akcesoria do przyrządzania herbaty. Yerba mate oraz kawa również wymagają odpowiedniego oprzyrządowania. Wszystko to znajdziesz w naszym sklepie. Aby ułatwić Ci poszukiwanie, posortowaliśmy je według rodzaju. Wybierz ten, który dziś Cię interesuje najbardziej.

Polecamy również

Etno Cafe - Yirgacheffe - 250 g

Kawa ziarnista single origin z Etiopii o kwiatowo-migdałowym aromacie - kawa 100% Arabica

Tea Time - Matcha - 30 g

Japońska sproszkowana zielona herbata

25 - OSLO - herbata czarna - 50g

Czarna herbata Ceylon z olejkiem z bergamotki i bławatkiem

WildPower Yerba Mate Crazy Cherry - 400 g

Yerba mate z wiśnią i bławatkiem

Niezbędne akcesoria do matchy

W tej kategorii znajdziesz wszystko, co niezbędne do tradycyjnego przygotowania japońskiej matchy. W naszej ofercie znajduje się np. czarka do matcha, miotełka do matcha, a także niezbędne mieszadło do matchy wykonane z naturalnych materiałów (bambusa).

Akcesoria z naszego sklepu, wraz z opakowaniem oryginalnej, zdrowej, sproszkowanej matchy są również idealnym pomysłem na prezent! Stwórz swój własny, oryginalny zestaw do robienia matcha! Akcesoria z tej kategorii pomogą w jej przygotowaniu! Wyróżniają się naturalnym składem, wysoką jakością i niepodważalnymi walorami estetycznymi. Przenieś się myślami do Japonii i zobacz, jak przyjemne może być przygotowanie matchy!