Czas na Herbatę - Assam Dekorai - 10 saszetek

19,90 zł

Wysyłka w 24h

Darmowa dostawa od 49 zł

Puszka GRATIS od 89 zł

Jej drobne listki oraz słodkawy aromat przeniosą Cię do rejonu Assam w Indiach. To właśnie tam zbierana jest ta wyjątkowa, klasyczna, czarna herbata.

• Assam Dekorai to klasyczna czarna herbata o mocnym, cierpkawym, ale równocześnie słodkim smaku

• opakowanie zawiera 10 nylonowych saszetek, każda o gramaturze 3 g - to idealna porcja na Twój ulubiony kubek lub filiżankę!
Ilość wody
200 ml / 1 saszetka
Temperatura wody
95°C
Czas parzenia
3 min
Pora dnia
dzień

Assam Dekorai w saszetkach - dla Twojej wygody!

Herbaciane saszetki to rozwiązanie stworzone z myślą o wygodzie i nie traceniu przy tym na jakości. Klasyczna czarna herbata została zapakowana w nylonowe filtry, w odpowiedniej gramaturze na jedną filiżankę bądź niewielki kubek. Odmiany herbat z prowincji Assam w Indiach są zaliczane do czołówki najlepszych herbat świata. Dużą część suszu stanowią "Golden Tips" czyli dwa pierwsze listki krzewu razem z pączkami co zapewnia najwyższą jakość. Rubinowy w kolorze napar ma charakterystyczny „słodowy” smak, jest orzeźwiający i przy tym pobudzający. Idealnie sprawdzi się podany przy śniadaniu. 

Znajdź swój Czas na Herbatę

Bywają momenty ciche, zadumane, refleksyjne, komponujące się z wygodnym fotelem, znakomitą lekturą i dźwiękami kojącej muzyki. Chwile roześmiane, kipiące energią. Urodziny, rocznice, święta… Życie jest pełne przyjemności. Czas na Herbatę to zachęta do ich smakowania.

Cena za 1 kg

563,30 zł

Składniki

herbata czarna Assam 100%

Zalecany sposób parzenia

Umieszczamy jedną saszetkę w filiżance bądź niewielkim kubku i zalewamy ok. 200 ml wody o temperaturze 95°C (zaraz po zagotowaniu). Parzymy ok. 3 minuty, najlepiej pod przykryciem. Po tym czasie wyciągamy saszetkę. Smacznego!

Polecamy również

78 - ASSAM DIKOM STGFOPI - herbata czarna - 50g

Klasyczna czarna herbata o miodowym posmaku

Czas na Herbatę - Madagaskar - 10 saszetek

Czarna herbata ze skórką pomarańczy, truskawką i bławatkiem

Czas na Herbatę - Earl Grey Niebieski Kwiat - 10 saszetek

Earl Grey z dodatkiem płatków bławatka