Czas na Herbatę - Earl Grey Niebieski Kwiat - 10 saszetek

16,90 zł
Tradycyjna herbata Earl Grey dopełniona aromatycznymi, błękitnymi płatkami bławatka. Wspaniale komponuje się również z mlekiem i odrobiną cukru trzcinowego.

Darmowa dostawa od 49 zł

Ilość wody
200 ml / 1 saszetka
Temperatura wody
95°C
Czas parzenia
3 min
Pora dnia
dzień
Earl Grey to absolutny klasyk wśród czarnych herbat, tak chętnie pity przez Brytyjczyków, zwłaszcza z mlekiem i cukrem. Bazą jest cejlońska herbata najwyżej jakości, a tytułowym niebieskim kwiatem jest tu bławatek. No i oczywiście olejek z bergamotki zapewniający herbatom Earl Grey ten niepowtarzalny smak. Wszystko zamknięte w filtrach, tak by parzenie Twojej ulubionej herbaty było łatwe i przyjemne.

Znajdź swój Czas na Herbatę

Bywają momenty ciche, zadumane, refleksyjne, komponujące się z wygodnym fotelem, znakomitą lekturą i dźwiękami kojącej muzyki. Chwile roześmiane, kipiące energią. Urodziny, rocznice, święta… Życie jest pełne przyjemności. Czas na Herbatę to zachęta do ich smakowania.

Cena za 1 kg

563,30 zł

Składniki

herbata czarna Ceylon, bławatek, aromat

Zalecany sposób parzenia

Umieszczamy jedną saszetkę w filiżance bądź niewielkim kubku i zalewamy ok. 200 ml wody o temperaturze 95°C (zaraz po zagotowaniu). Parzymy ok. 3 minuty, najlepiej pod przykryciem. Po tym czasie wyciągamy saszetkę. Smacznego!

Opinie klientów (0)