Materiał

Czerpiąc z bogactw matki ziemi, człowiek wykorzystuje do produkcji sprzętów różne materiały. Staraj się wybierać te, które są najbardziej przyjazne środowisku, np. szkło, ceramikę czy bambus. Zawsze wybieraj produkty najwyższej jakości, tak aby posłużyły Ci na lata. I pamiętaj: trendy się zmieniają, dlatego warto postawić na ponadczasowość! Wybierz materiał dla siebie w naszych filtrach.

Polecamy również

5 - NEW YORK - herbata czarna - 50g

Czarna herbata Ceylon High Grown z cytryną, truskawką, żurawiną, brzoskwinią i bławatkiem

82 - TONZO BERRY - yerba mate - 100g

Yerba Mate z maliną, jagodą, czerwoną porzeczką i różowym bławatkiem

Filtry papierowe M - 100 sztuk

Wygodne torebki do parzenia herbaty w sam raz na cały dzbanek

Tea Time - Matcha - 30 g

Japońska sproszkowana zielona herbata

Niezbędne akcesoria do matchy

W tej kategorii znajdziesz wszystko, co niezbędne do tradycyjnego przygotowania japońskiej matchy. W naszej ofercie znajduje się np. czarka do matcha, miotełka do matcha, a także niezbędne mieszadło do matchy wykonane z naturalnych materiałów (bambusa).

Akcesoria z naszego sklepu, wraz z opakowaniem oryginalnej, zdrowej, sproszkowanej matchy są również idealnym pomysłem na prezent! Stwórz swój własny, oryginalny zestaw do robienia matcha! Akcesoria z tej kategorii pomogą w jej przygotowaniu! Wyróżniają się naturalnym składem, wysoką jakością i niepodważalnymi walorami estetycznymi. Przenieś się myślami do Japonii i zobacz, jak przyjemne może być przygotowanie matchy!